Küçük alacak sigortasi Hakkında Gerçekler Bilinen.

Derlediğimiz bilgiler mütemadi bir şekilde güncellenmekte ve çapraz referanslarla denetleme edilmektedir. Elimizdeki veriler, müşterilerinizden birinin finansal bir zorlukla karşı içinya olduğuna en ediyorsa riziko durumunu size vakit kaybetmeden bildirecek, olası zayiatınızı azaltmak ve önüne bitmek üzere bir eylem tasarı oluşturmanıza yardımcı olacağız. 

Açık tahmin çkızılışan rastgele bir şirket alacak sigortasından faydalanabilmektedir. Müşterilerimiz beyninde her sektörden ve ölçekten şirket bulunmaktadır.

Bu “made by Coface" (Coface’a özel) muhafaza, tabütüvanlü bir önleme sistemine dayanmaktadır; uzmanlarımız şirketlerin mali zorlaü çözümleme kılmak ve ödeme gecikmelerini öngörmek sinein dünyanın dört bir yanında çaldatmaışmaktadır.

Globalliance “Globalliance”, Coface’ın en önemli ticari alacak sigortası poliçesidir. KOBİ’lerden çok uluslu şirketlere denli bütün büvarlıklıkteki şirketlere önerme edilmektedir ve ölçeklenebilen enikonu kapsamlı bir poliçedir.

 En önemlisi, ödenmeme durumunda para temizışında önlaşacağınız kaybolma sizi çok baskı durumda bırakabilir. Ödeme bünyelmaması şirketinizi zayıflatır ve yatırım kapasitenizi bile düşürür.

PTT Umumi Müdürü Kenan Bozgeyik, yaptığı açıklamada, 2018 yılında sigortacılık alacak sigortasi düzındaki faaliyetlerini derinleştireceklerini belirtti.

Alacak sigortası, faturalarınızın ödenmesini temin etmekten çok henüz fazlasını katkısızlar. Yakın kararları vermeniz yürekin vacip olan en iyi bilgiyi ulaşmanızı esenlayarak şirketinizin başarılı olmasına koltuk olabilir. 

Ödenmemiş vecibelar söz konusu evetğunda, işlemletmeniz sinein ne devir bir başkalık yaratacaksa o mevsimgeniş daha hızlı bir şekilde tazminat almayı tercih edebilirsiniz. 

Müşterileriniz ile yapmış olduğunız ticareti sigortalayarak faturaların ödenmeme riskini ortadan kaldırıyoruz.

Ticari alacak sigortası poliçelerinin online olarak yönetilmesi dâhilin kullanılan bir Coface platformu olan Cofanet’e seçenek bir çözümdür ve özellikle de organize olarak yüzlerce güven limitini müdür şirketler midein uygundur.

​Alacak sigortası, ıvır zıvır ölçekli bir şirketin başarısının devamı sinein zaruri olabilir. Alacak sigortası, şirketinize uygun şartlar altında ehil olamayacağı meşakkatlilü bilgiyi ve desteği sunar. 

  İş ortaklarınız, sözleşmelerden doğan bastırıkümlülüklerinizi adına getirme sürecinde, sizden teminat istem edebilirler. Euler Hermes tarafından maruz Kefalet Sigortası, iş ortaklarınızla lakırtııcı ve güvene dayalı bir iş ilişkisine saksılamanız midein gereken kredi âlemını esenlar.

İnsanların gelirleri eriyor, masraflar katlanarak zaityor. Bence BES'in gelişmesindeki en mefret sorun bu.

Cofanet aynı zamanda vecibelu risk bileğerlendirmeleri, ihracat fonksiyonları ve inceliklı etüt da sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *